2021

ME Nová Paka - Česko

"Na závody v Nové Pace jsem se těšil. Důvodem byl závod MMČR, kdy byla trať skvěle připravena a očekával jsem to samé, ne-li lepší. Hned z kraje přišla ledová sprcha. Celé závody byla trať v katastrofálním stavu. V trénincích byla U studánky taková díra, že při vjetí do této díry i pomalou rychlostí jsme dřeli spodkem vozu o hlínu. Takový Honza Bartoš tu nechal úplně nový přední nárazník.

Závody byly o tom přežít celý víkend bez ulomení kola. To se podařilo. V rozjížďkách jsem dojel dvakrát třetí a jednou druhý. Do finále jsem nastupoval jako třetí.

Start se vydařil. Ujal jsem se vedení, ale hned v prvním kole jsem obdržel minimálně tři rány od Petra Šimurdy a výsledkem bylo ohnuté rameno na levé straně a konec finále.

Vlivem nehody Lukáše Musila byla finálová jízda zastavená a mi jsme začali s opravou. Vše se podařilo opravit a nastoupit do opakovaného finále.

Při druhém startu jsem opět všechny "přestartoval", ale v první zatáčce přišel opět kontakt ze strany Petra. Díky tomu jsem se přetočil. Z této nehody jsem si odnesl poškozené řízení a závod pro mě skončil. Snad příští rok tuto smůlu v Nové Pace prolomíme."

 

24. 5. Jana

Zítra: Viola

Chcete-li se stát našimi partnery a účastnit se tak závodů v Autocrossu, můžete se stát našimi reklamní partnery a těžit tak z naší vzájemné spolupráce...

 

 

nadace.jpg

skupina.jpg

 VCautoservis.jpg

chmelovice.jpg

Bez názvu.jpg

stažený soubor.jpg

stránky logo.jpg

 Bez názvu.jpg
logo.png

logo.jpg
jofa@iex.cz

 reklama Chott.jpg 

 

AUTO KELLY

 

Návštěvnost stránek

159011